Hybrit Congress November 17th-20th 2021

Tüm Oturumlar Toplam Oturum Sayısı: 145

SYMPOSIA ORAL SESSION-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 11:00-12:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ÖMER FARUK DEMİREL

Konu ve Konuşmacılar: 

ÖMER FARUK DEMİREL

EZGİ TANRIÖVER AYDIN

ERSEL BULU

ÖZER AKGÜL

WORKSHOP-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 11:00-12:30

Salon: Salon B

Konu ve Konuşmacılar: 

SİNAN GÜLÖKSÜZ

SYMPOSIA ORAL SESSION-2

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 11:00-12:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  OĞUZHAN ZAHMACIOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

HALİME TUNA ÇAK

DİLEK ÜNAL

KEVSER NALBANT

CİHAN ASLAN

SYMPOSIA ORAL SESSION-3

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 11:00-12:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  MUHAMMED TAYYİB KADAK

Konu ve Konuşmacılar: 

TUĞÇE ÖNCÜ

BURÇİN ÖZLEM ATEŞ

CEREN KAYA DAĞDEVİREN

WORKSHOP-2

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 11:00-12:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacılar: 

MEHMET DİNÇ

COURSE-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 11:00-12:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  RİCHARD WARRINGTON, ONUR BURAK DURSUN, İBRAHİM SELÇUK ESİN, HAKAN ÖĞÜTLÜ, MURAT GÜLŞEN

Congress Presidents' Speeches 

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 14:00-15:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacılar: 

KEMAL SAYAR

MÜCAHİT ÖZTÜRK

ANDREW GREENSHAW

COURSE-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 14:00-16:00

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  RİCHARD WARRINGTON, ONUR BURAK DURSUN, İBRAHİM SELÇUK ESİN, HAKAN ÖĞÜTLÜ, MURAT GÜLŞEN

KEYNOTE SPEECH 

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 15:00-16:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ANDREW GREENSHAW

Konu ve Konuşmacılar: 

MATCHERI S. KESHAVAN

SYMPOSIA ORAL SESSION-4

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ANDREW GREENSHAW, VAHDET GÖRMEZ 

Konu ve Konuşmacılar: 

DECLAN MCLOUGHLIN 

YANBO ZHANG

BO CAO

JACOB COHEN

SYMPOSIA ORAL SESSION-5

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  MESUT ÇETİN, HEVAL MİHRİBAN ÖZGEN

Konu ve Konuşmacılar: 

WIM VAN DEN BRINK

ERIC VERMETTEN

HEVAL MİHRİBAN ÖZGEN

WORKSHOP-3

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon C

Konu ve Konuşmacılar: 

HAYRETTİN KARA

SUNA MEDİN NACAR

PLENARY LECTURE-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon D

Oturum Başkanları:  MESUT YILDIZ, MUSTAFA SOLMAZ

Konu ve Konuşmacılar: 

KAZIM YAZICI

WORKSHOP-4

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  SERHAT ERGÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

KEMAL KUŞÇU

SYMPOSIA ORAL SESSION-6

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon F

Oturum Başkanları:  HASAN TURAN KARATEPE, SEVİNÇ ULUSOY

Konu ve Konuşmacılar: 

HASAN TURAN KARATEPE

ZÜLAL ÇELİK

SEVİNÇ ULUSOY

COURSE-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  RİCHARD WARRINGTON, ONUR BURAK DURSUN, İBRAHİM SELÇUK ESİN, HAKAN ÖĞÜTLÜ, MURAT GÜLŞEN

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  YASİN HASAN BALCIOĞLU

Konu ve Konuşmacı: 

BURAK OKUMUŞ

EZGİ SELÇUK ÖZMEN

ÖZGE SELİN ÖZEN SEKMEK

SEDA GÜNEYSU

SEVLER YILDIZ

ZEHRA BOYBAY KOYUNCU

MEHMET ÖZTÜRK

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-2

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 16:30-18:00

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  GÖKHAN ÜNAL

Konu ve Konuşmacılar: 

ANİTA AZARKOLAH

16:40 - 16:50 / OP1122 - *Sodium-glucose co-transporter inhibitor dapagliflozin enhanced cognitive deficits in diabetes mellitus-induced Alzheimer’s disease rat model

AYŞE NUR HAZAR YAVUZ

AYŞE NUR HAZAR YAVUZ

HONG QİNG

NAZLI TURAN YÜCEL

ÖZGÜR BARIŞ

SYMPOSIA ORAL SESSION-7 

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanları:  KÜLTEGİN ÖGEL, HEVAL MİHRİBAN ÖZGEN

Konu ve Konuşmacılar: 

HEVAL MİHRİBAN ÖZGEN

SERDAR DURSUN

ANDREW GREENSHAW

SYMPOSIA ORAL SESSION-8

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  KAZIM YAZICI

Konu ve Konuşmacılar: 

ALİ SAFFET GÖNÜL

YUAN HWA CHOU

MEET THE EXPERT-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  MÜCAHİT ÖZTÜRK

Konu ve Konuşmacı: 

BENGİ SEMERCİ 

SYMPOSIA ORAL SESSION-9

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  KÜRŞAT ALTINBAŞ

Konu ve Konuşmacılar: 

BAHRİ İNCE

ALPARSLAN CANSIZ

RUKİYE TEKDEMİR

KURS-2

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  NESLİHAN İNAL, SEVAY ALŞEN GÜNEY

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-3

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  SERHAT ERGÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

OKAN EKİNCİ

ÖZGE İPEK DOĞAN

SARPER İÇEN

SEMİHA CÖMERTOĞLU ARSLAN

SİNEM KESKİN

YAŞAN BİLGE ŞAİR

ESRA KURŞUN

COURSE-1

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  RİCHARD WARRINGTON, ONUR BURAK DURSUN, İBRAHİM SELÇUK ESİN, HAKAN ÖĞÜTLÜ, MURAT GÜLŞEN

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-4

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  SİMGE SEREN KIRLIOĞLU BALCIOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

BETÜL KURTSES GÜRSOY

ÖZLEM AKÇAY CİNER

SEDA YILMAZ

SEVDE AFİFE DURAN

SHEIK NAZIM HOSENBOCUS

TUĞBA MENTEŞE BABAYİĞİT

ZEKİYE ÇELİKBAŞ

ZEYNEP BALTA

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-5

 Tarih: 17/11/2021

Saat: 18:30-20:00

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  AYŞE KANİ SAKALLI

DİLEK ANUK

EMRE SUNAY

MERVE AKTAŞ TERZİOĞLU

MERVE GÜÇLÜ

NURAN GÖZPINAR

SAFİYE BAHAR ÖLMEZ

SEMA NUR TÜRKOĞLU DİKMEN

ZÜMRA CENGİZ

PLENARY LECTURE-2 

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  AYNUR GÖRMEZ

Konu ve Konuşmacılar: 

HEVAL MİHRİBAN ÖZGEN

SYMPOSIA ORAL SESSION-10

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  HASAN TURAN KARATEPE

Konu ve Konuşmacılar: 

SERHAT ERGÜN

AYŞE KANİ SAKALLI

SYMPOSIA ORAL SESSION-11

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  ÇİÇEK HOCAOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

ALİ ERDOĞAN

ALİ MERT BEŞENEK

MELTEM PUŞUROĞLU

ECE YAZLA ASAFOV

SYMPOSIA ORAL SESSION-12

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  MUHAMMED TAYYİB KADAK

Konu ve Konuşmacılar: 

TUNCAY SANDIKÇI

BESTE DOĞAR

YAVUZ MERAL

NİHAL SERDENGEÇTİ

WORKSHOP-5

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon E

Konu ve Konuşmacılar: 

SEVİNÇ ULUSOY

MERVE TERZİOĞLU

COURSE-3

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  ÖZKAN GÜLER, MEMDUHA AYDIN

Konu ve Konuşmacılar: 

ÖZKAN GÜLER

MEMDUHA AYDIN

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-6

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  ÜMİT HALUK YEŞİLKAYA

Konu ve Konuşmacılar: 

ECE YAZLA ASAFOV

LİU HUANZHONG

ÖZLEM DOĞAN

ZHİJUN ZHANG

DUYGU FADILOĞLU

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-7

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  SÜLEYMAN ÇAKIROĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

AHMET BÜBER

ALİ KARAYAĞMURLU

ASİYE ARICI GÜRBÜZ

HİCRAN DOĞRU

HÜSEYİN SARIKAYA

ESİN ERDOĞAN

MELTEM KÜÇÜKDAĞ

ORAL PRESENTATIONS SESSION-8

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  BAHADIR TURAN

Konu ve Konuşmacılar: 

Yekta Özkan

Gökhan Ünal

Melek Hande Bulut Demir

ESEN YILDIRIM DEMİRDÖĞEN

SİMGE SEREN KIRLIOĞLU BALCIOĞLU

Dicle Buyuktaskin

Gökhan Ünal

Elif Abanoz

Seda Kiraz

PLENARY LECTURE-3 

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  MÜCAHİT ÖZTÜRK, VAHDET GÖRMEZ 

Konu ve Konuşmacı: 

WIM VAN DEN BRINK

DOUBLE CONFERENCE-1

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  KAZIM YAZICI

Konu ve Konuşmacılar: 

SERHAT ÇITAK

M. HAKAN TÜRKÇAPAR

MEET THE EXPERT-2

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  NESLİHAN İNAL, ONUR BURAK DURSUN

Konu ve Konuşmacı: 

TONYA J.H. WHITE

SYMPOSIA ORAL SESSION-13

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon D

Oturum Başkanları:  KORAY KARABEKİROĞLU, BURAK DOĞANGÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

BURAK DOĞANGÜN

KORAY KARABEKİROĞLU

ZEHRA BOYBAY KOYUNCU

SYMPOSIA ORAL SESSION-14

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  AYŞE BURCU ERDOĞDU

Konu ve Konuşmacılar: 

TUĞÇE POYRAZ FINDIK

AYŞE BURCU ERDOĞDU

GÖZDE YAZKAN AKGÜL 

SYMPOSIA ORAL SESSION-15

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  AYTEN ERDOĞAN

Konu ve Konuşmacılar: 

OĞUZHAN ZAHMACIOĞLU

SONGÜL DERİN

AYTEN ERDOĞAN

NESLİM GÜVENDEĞER DOKSAT

SYMPOSIA ORAL SESSION-16

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  ÇİÇEK HOCAOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

BURAK OKUMUŞ

AYŞEGÜL BARAK

DOĞANCAN SÖNMEZ

ÇİÇEK HOCAOĞLU

WORKSHOP-6

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  MEHMET KARADAĞ

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-9

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  SERHAT ERGÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

ESRA AKYOL

GÖKHAN ÖZPOLAT

SEVİLAY UMUT KILINÇ

TAHA CAN ONAY

SATELLITE SYMPOSIUM / JANSSEN 

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 11:30-12:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  KEMAL SAYAR

Konu ve Konuşmacılar: 

ALİ SAFFET GÖNÜL

E-POSTER OTURUMU-1

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 12:30-13:30

Salon: E-Poster Alanı

Oturum Başkanı:  M. EMRAH KARADERE, BAHADIR TURAN, GÖKHAN ÜNAL, YASİN HASAN BALCIOĞLU

SATELLITE SYMPOSIUM / ARİS 

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 13:30-14:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  MEHMET ÇAĞDAŞ EKER

Konu ve Konuşmacılar: 

SADİ GÜLEÇ

MEHMET ÇAĞDAŞ EKER

PLENARY LECTURE-4 

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  KEMAL SAYAR

Konu ve Konuşmacı: 

ALLAN YOUNG

SYMPOSIA ORAL SESSION-17

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  FIONA MCNICHOLAS

Konu ve Konuşmacılar: 

OONAGH LEHMANN

ORLA WALSH

MARIA KEENEHAN

HAKAN ÖĞÜTLÜ

SYMPOSIA ORAL SESSION-18

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanları:  KORAY KARABEKİROĞLU, BURAK BAYKARA

Konu ve Konuşmacılar: 

YAKUP DOĞAN

BARIŞ GÜLLER

SERKAN TURAN

ABDULLAH BOZKURT

SYMPOSIA ORAL SESSION-19

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  ONUR BURAK DURSUN

Konu ve Konuşmacılar: 

HİCRAN DOĞRU

İLKNUR UCUZ

İBRAHİM SELÇUK ESİN

MURAT GÜLŞEN

SYMPOSIA ORAL SESSION-20

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  KÜLTEGİN ÖGEL

Konu ve Konuşmacılar: 

AHMET BÜLENT YAZICI 

OĞUZHAN KILINÇEL

ESRA YAZICI

ŞENAY KILINÇEL

COURSE-4

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  VAHDET GÖRMEZ , SÜLEYMAN ÇAKIROĞLU

COURSE-5

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  UMUT MERT AKSOY

Konu ve Konuşmacılar: 

AYNUR GÖRMEZ

UMUT MERT AKSOY

ORAL PRESENTATIONS SESSION-10

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  AYŞE KANİ SAKALLI

Konu ve Konuşmacılar: 

EBRU MERCANDAĞI

MUSTAFA TOLGA TUNAGÜR

ÖZGE KILIÇ

SELİM ARPACIOĞLU

SERDAR KARATOPRAK

SEVLER YILDIZ

ŞENNUR GÜNAY AKSOY

ZEYNEP NAMLI

ORAL PRESENTATIONS SESSION-11

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 15:00-16:30

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  MUHAMMED TAYYİB KADAK

Konu ve Konuşmacılar: 

FATİH DAĞDELEN

HÜSEYİN GÜLEÇ

FULYA ŞİMŞEK

İLYAS KAYA

MERVE YAZICI

NIAMH QUINLIVAN

PLENARY LECTURE-5 

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanları:  BURAK BAYKARA, ONUR BURAK DURSUN

Konu ve Konuşmacı: 

ANTHONY JAMES

SYMPOSIA ORAL SESSION-21

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanları:  FEYZA ARICIOĞLU, ERDEM TÜZÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

ERDEM TÜZÜN

YASİN HASAN BALCIOĞLU

ÜMİT HALUK YEŞİLKAYA

SİMGE SEREN KIRLIOĞLU BALCIOĞLU

SYMPOSIA ORAL SESSION-22

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  FIONA MCNICHOLAS, ORLA WALSH, VAHDET GÖRMEZ 

Konu ve Konuşmacılar: 

KRISTEN MAUNDER

CIARA CALLANAN

HARRIETT PARSONS

HAKAN ÖĞÜTLÜ

PLENARY LECTURE-6

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  DOST ÖNGÜR

Konu ve Konuşmacı: 

TARIK YILMAZ

SYMPOSIA ORAL SESSION-23

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  ÇİÇEK HOCAOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

GÖZDE BACIK YAMAN

YALÇIN KAHYA

FATMA GÜL HELVACI ÇELİK

AYŞE KÖROĞLU

SYMPOSIA ORAL SESSION-24

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  HAYRETTİN KARA

Konu ve Konuşmacılar: 

GÖKHAN ÖZCAN

MAHMUT ZABİT KARA

SUNA MEDİN NACAR

COURSE-6

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Salon G

Konu ve Konuşmacı: 

MURAD ATMACA

COURSE-7

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  MELEK ER SABUNCUOĞLU

ORAL PRESENTATIONS SESSION-12

 Tarih: 18/11/2021

Saat: 17:00-18:30

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  M. EMRAH KARADERE

Konu ve Konuşmacılar: 

Emre Özaslan

HASAN GÖKÇAY

Hatice Yardim Ozayhan

Bahadır Demir

İbrahim Taş

İlkay Keleş Altun

Gizem Gülpamuk

Fatih Yığman

COURSE-8 

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  YASİN HASAN BALCIOĞLU, ALPEREN BIKMAZER

ALPEREN BIKMAZER

YASİN HASAN BALCIOĞLU

COURSE-9

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  VAHDET GÖRMEZ 

COURSE-10

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  GÜL KARAÇETİN

COURSE-11

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacılar: 

MİRAÇ BARIŞ USTA

WORKSHOP-7

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  KUMRU ŞENYAŞAR METERELLİYOZ

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-13

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  ESEN YILDIRIM DEMİRDÖĞEN

Konu ve Konuşmacılar: 

Burak Çakir

Aylin Deniz Uzun

Serap Akpınar

Muhammet El Bayati

Mohammad B. Abdulrazzaq Al Bayati

Müge Mutlu

Sait Demir

Özge Parlak Gözükara

ORAL PRESENTATIONS SESSION-14

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  HASAN GÖKÇAY

Konu ve Konuşmacılar: 

İbrahim Gündoğmuş

İbrahim Gündoğmuş

Ayşe Çakır

Cemile Avcı Aksoy

Mehmet Arslan

Hazan Tomar Bozkurt

Mahmut Selçuk

İbrahim Gündoğmuş

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-15

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  HASAN TURAN KARATEPE

Konu ve Konuşmacılar: 

AYŞEGÜL KART

M. EMRAH KARADERE

SERHAT TUNÇ

Meltem Oktay

Ebru Çiftçi

ÖZGÜR MADEN

SERHAT TUNÇ

Merve Can

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-16

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 08:00-09:30

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  M. EMRAH KARADERE

Konu ve Konuşmacılar: 

Oğuzhan Doğan

Yasemin Gökçenoğlu

Erkan Kuru

Nalan Varsak

Kübra Sezer Katar

Mehmet Asoğlu

PLENARY LECTURE-7 

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  K.FATİH YAVUZ, HASAN TURAN KARATEPE

Konu ve Konuşmacılar: 

INEZ MYIN GERMEYS

SYMPOSIA ORAL SESSION-25

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  HÜSEYİN GÜLEÇ

Konu ve Konuşmacılar: 

NESLİHAN AKKİŞİ KUMSAR

TUBA ÖCEK BAŞ

HÜSEYİN GÜLEÇ

SYMPOSIA ORAL SESSION-26

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  MURAT DEMET, VESİLE ALTINYAZAR

Konu ve Konuşmacılar: 

MEHMET ÇAĞDAŞ EKER

VESİLE ALTINYAZAR

SERHAT TUNÇ

SYMPOSIA ORAL SESSION-27

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  SERHAT ÇITAK

Konu ve Konuşmacılar: 

KEMAL SAYAR

M. HAKAN TÜRKÇAPAR

SYMPOSIA ORAL SESSION-28

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  ERDEM TÜZÜN, NERMİN GÜNDÜZ

Konu ve Konuşmacılar: 

ORHAN ÖZATİK

YASEMİN ÖZATİK

ULYA KESKİN

NERMİN GÜNDÜZ

SYMPOSIA ORAL SESSION-29

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  AYNUR GÖRMEZ, RÜMEYSA YENİ ELBAY

Konu ve Konuşmacılar: 

Yasser Ad-Dab’bagh

KHALID BAZAID

SYMPOSIA ORAL SESSION-30

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  ALİ ERDOĞAN

Konu ve Konuşmacılar: 

MÜGE TOPÇUOĞLU 

MUSTAFA NOGAY COŞKUN 

YAVUZ YILMAZ

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-17

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  YASİN HASAN BALCIOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

Mine Elif Ture Sozer

Ceylan Ergül

Gonca Tekin

Olcay Şenay Şahin

Sema Baykara

Gonca Tekin

GÜLİN ÖZDAMAR ÜNAL

Fatma Kartal

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-18

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 09:30-11:00

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  MUHAMMED TAYYİB KADAK

Konu ve Konuşmacılar: 

Seda Kanoğlu

Bahadır Turan

Duygu Kaba

Duygu Kaba

Duygu Kaba

YASİN ÇALIŞKAN

ALPEREN BIKMAZER

Merve Can

İBRAHİM SELÇUK ESİN

PLENARY LECTURE-9

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  MAHMUT CEM TARAKÇIOĞLU, VAHDET GÖRMEZ 

Konu ve Konuşmacı: 

ANTHONY JAMES

WORKSHOP-8

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Salon C

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacı: 

INEZ MYIN GERMEYS

SYMPOSIA ORAL SESSION-31

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  GÜL KARAÇETİN, İBRAHİM SELÇUK ESİN

Konu ve Konuşmacılar: 

EZGİ ŞEN DEMİRDÖĞEN

ZEYNEP SEDA ALBAYRAK

ASLI BEGÜM CAN AYDIN

MESUT YAVUZ

SYMPOSIA ORAL SESSION-32

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  ÇİÇEK HOCAOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

KADER SEMRA KARATAŞ

İSMAİL VOLKAN ŞAHİNER

ŞAFAK ŞAHİNER

ABDÜRRAHİM BAKIRHAN

SYMPOSIA ORAL SESSION-33

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  ALİ KARAYAĞMURLU, CEM GÖKÇEN

Konu ve Konuşmacılar: 

NEŞE PERDAHLI FİŞ

BURCU YILDIRIM BUDAK

GÖZDE YAZKAN AKGÜL 

TUĞBA DİDEM KUŞCU 

COURSE-12

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  AYNUR GÖRMEZ, ONUR BURAK DURSUN, PINAR ALGEDİK

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-19

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  GÖKHAN ÜNAL

Konu ve Konuşmacılar: 

Selçuk Özkan

Mahmut Bulut

Hasan Mervan Aytac

Merve Akkuş

Ahmed Abduljalil Radman Hasan

Gülser Karakoç

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-20

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 11:30-13:00

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  SERHAT TUNÇ

Konu ve Konuşmacılar: 

İlker Özdemir

Yasemin Koçyiğit

Yaşar Kapıcı

Huzeyfe Barham

YALÇIN KAHYA

Yaşar Kapıcı

Ali Metehan Çalışkan

Nagihan Ayaz Naycı

E-POSTER OTURUMU-2

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 13:00-14:00

Salon: E-Poster Alanı

Oturum Başkanı:  AYŞE KANİ SAKALLI, ÜMİT HALUK YEŞİLKAYA, GÜLİN ÖZDAMAR ÜNAL, MELTEM ŞEN

DOUBLE CONFERENCE-2 

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ANDREW GREENSHAW, YUAN HWA CHOU

Konu ve Konuşmacılar: 

SERDAR DURSUN

DOST ÖNGÜR

PLENARY LECTURE-10

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  İSMET KIRPINAR

Konu ve Konuşmacı: 

EROL GÖKA

DOUBLE CONFERENCE-3

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  KÜRŞAT ALTINBAŞ, M. HAKAN TÜRKÇAPAR

Konu ve Konuşmacılar: 

ALLAN YOUNG

ELIAS ERIKSSON

SYMPOSIA ORAL SESSION-34

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  ONUR BURAK DURSUN

Konu ve Konuşmacılar: 

ESEN YILDIRIM DEMİRDÖĞEN

ALİ KARAYAĞMURLU

BAHADIR TURAN

MEHMET AKİF AKINCI 

SYMPOSIA ORAL SESSION-35

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  K.FATİH YAVUZ

Konu ve Konuşmacılar: 

ŞENGÜL İLKAY 

AHMET NALBANT

MERVE TERZİOĞLU

ZÜLAL ÇELİK

PLENARY LECTURE-11

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  AYŞE KANİ SAKALLI

Konu ve Konuşmacı: 

BEN SESSA

SYMPOSIA ORAL SESSION-36

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  İLKNUR UCUZ, CEM GÖKÇEN

Konu ve Konuşmacılar: 

RAHİME DUYGU TEMELTÜRK

IŞIK BATUHAN ÇAKMAK 

TUĞBA MENTEŞE BABAYİĞİT

GÖKÇE YAĞMUR EFENDİ 

COURSE-13

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  MUSTAFA SOLMAZ

Konu ve Konuşmacılar: 

MUSTAFA SOLMAZ

YASİN HASAN BALCIOĞLU

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-21

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 14:00-15:30

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  ALPEREN BIKMAZER

Konu ve Konuşmacılar: 

MEHMET KARADAĞ

Yusuf Aydın

Mustafa Şahin

Mustafa Dinçer

Selin Ayşe İpek Baş

SEFA COŞĞUN

SÜLEYMAN ÇAKIROĞLU

HAKAN ÖĞÜTLÜ

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-22

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:10

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  BAHADIR TURAN

Konu ve Konuşmacılar: 

ARZU ÇALIŞKAN DEMİR

GÖKÇEÇİÇEK ARICI SAĞLIYAN

HAVVANUR EROĞLU

KEMAL UTKU YAZICI

MARIE FAHY

MEHMET AKİF AKINCI 

RAHİME DUYGU TEMELTÜRK

DOUBLE CONFERENCE-4 

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  FEYZA ARICIOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

DOST ÖNGÜR

MESUT ÇETİN

SYMPOSIA ORAL SESSION-37

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  MARIE FAHY

Konu ve Konuşmacılar: 

DEIRDRE MACEVILLY

GERALDİNE BROSNAN

MARIE FAHY

LORNA KERİN

SYMPOSIA ORAL SESSION-38

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  AYNUR GÖRMEZ, AYŞE RODOPMAN ARMAN

Konu ve Konuşmacılar: 

DIMITRIOS ADAMIS

MARGO WRIGLEY

CHRISTINA SEERY

JESSICA BRAMHAM

SYMPOSIA ORAL SESSION-39

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  HALİME TUNA ÇAK

Konu ve Konuşmacılar: 

ASLIHAN BAHADIR VAROL

DİLEK ÜNAL

SABİDE DUYGU UYGUN

DEABET-1

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  MESUT YILDIZ

Konu ve Konuşmacılar: 

ERDOĞDU AKÇA

SERHAT ERGÜN

SYMPOSIA ORAL SESSION-40

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  HASAN BELLİ

Konu ve Konuşmacılar: 

ESER SAĞALTICI

HASAN GÖKÇAY

HÜSEYİN KÖSE 

SYMPOSIA ORAL SESSION-41

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  ÖMER FARUK DEMİREL

Konu ve Konuşmacılar: 

ÖMER FARUK DEMİREL

ÖZNUR DEMİREL

ELİF BURCU ERSUNGUR ÇELİK

ERSEL BULU

WORKSHOP-9

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 16:00-17:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacılar: 

K.FATİH YAVUZ

K.FATİH YAVUZ

AHMET NALBANT

PLENARY LECTURE-12 

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  MÜCAHİT ÖZTÜRK

Konu ve Konuşmacı: 

TONYA J.H. WHITE

SYMPOSIA ORAL SESSION-44

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  M. HAKAN TÜRKÇAPAR, SERVET EBRİNÇ

Konu ve Konuşmacılar: 

İSMET KIRPINAR

K.FATİH YAVUZ

M. HAKAN TÜRKÇAPAR

SYMPOSIA ORAL SESSION-42

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  GERALDİNE BROSNAN

Konu ve Konuşmacılar: 

NIAMH QUINLIVAN

JENNIFER KEOGH

MARIE FAHY

SHEAFRA DOYLE

MEET THE EXPERT-3

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  MESUT ÇETİN

Konu ve Konuşmacı: 

DOST ÖNGÜR

SYMPOSIA ORAL SESSION-43

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  GÜL KARAÇETİN

Konu ve Konuşmacılar: 

ABAS HAŞİMOĞLU

MEHMET TEKDEN

ADEM GÜNEŞ

AYŞEGÜL DEMİR TONYALI

PLENARY LECTURE-8

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanları:  EROL GÖKA, HAYRETTİN KARA

Konu ve Konuşmacı: 

KEMAL SAYAR

SYMPOSIA ORAL SESSION-45

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Salon G

Oturum Başkanı:  İBRAHİM TAYMUR, KADİR ÖZDEL

Konu ve Konuşmacılar: 

İBRAHİM TAYMUR

AYŞEGÜL KERVANCIOĞLU

BENGÜ YÜCENS

AYŞEGÜL KART

CANAN EFE

COURSE-14

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Oda 1

Oturum Başkanı:  ATİLA EROL, AHMET BÜLENT YAZICI 

Konu ve Konuşmacı: 

ESRA YAZICI

SÖZEL BİLDİRİ OTURUMU-23

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 18:00-19:30

Salon: Oda 2

Oturum Başkanı:  MAHMUT CEM TARAKÇIOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

Leyla Seviçin

Leyla Seviçin

Merve Kuz

Nazmiye Öcalan

Leyla Seviçin

Saziye Senem Başgül

Uğur Tekin

AWARD CEREMONY

 Tarih: 19/11/2021

Saat: 21:00-22:00

Salon: Salon A

SYMPOSIA ORAL SESSION-46 

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 09:00-10:30

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ALİ SAFFET GÖNÜL, KÜRŞAT ALTINBAŞ

Konu ve Konuşmacılar: 

ALİ SAFFET GÖNÜL

YUAN HWA CHOU

XİN MİN Lİ

SYMPOSIA ORAL SESSION-47

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 09:00-10:30

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  SERHAT ÇITAK

Konu ve Konuşmacılar: 

SELİM ARPACIOĞLU

M. EMRAH KARADERE

HASAN TURAN KARATEPE

SERHAT ÇITAK

SYMPOSIA ORAL SESSION-48

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 09:00-10:30

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  ŞENOL TURAN

Konu ve Konuşmacılar: 

DENİZ TUNCEL

IRMAK POLAT

ABDULLAH YILDIRIM

ŞENOL TURAN

WORKSHOP-10

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 09:00-10:30

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  MAHMUT CEM TARAKÇIOĞLU, BAHADIR TURAN

SYMPOSIA ORAL SESSION-49

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 09:00-10:30

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  AYŞE RODOPMAN ARMAN

Konu ve Konuşmacılar: 

ZEHRA TOPAL

CEM GÖKÇEN

MEHMET KARADAĞ

SYMPOSIA ORAL SESSION-50

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 09:00-10:30

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  MUHAMMED TAYYİB KADAK

Konu ve Konuşmacılar: 

ALİ KANDEĞER

ERSİN ULU

YASİN ÇALIŞKAN

ALPEREN BIKMAZER

PANEL DISCUSSION

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 10:45-12:15

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ONUR BURAK DURSUN

Konu ve Konuşmacılar: 

VAHDET GÖRMEZ 

AYŞE RODOPMAN ARMAN

KEMAL SAYAR

SYMPOSIA ORAL SESSION-51

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 10:45-12:15

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  BURAK DOĞANGÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

HATİCE KAYA YILMAZ

ALPER ALNAK

BATUHAN AYIK

RÜMEYSA TAŞDELEN

SYMPOSIA ORAL SESSION-52

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 10:45-12:15

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  FIONA MCNICHOLAS, SARAH RICHARDSON

Konu ve Konuşmacılar: 

FIONA MCNICHOLAS

SHANE FITZGERALD

DARA FRIARS

MICHELLE CLIFFORD 

SYMPOSIA ORAL SESSION-53

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 10:45-12:15

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  İSMET KIRPINAR

Konu ve Konuşmacılar: 

İSMET KIRPINAR

EBRU ŞAHAN

ALPEREN KILIÇ

SYMPOSIA ORAL SESSION-54

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 10:45-12:15

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  ALİ KARAYAĞMURLU, MAHMUT CEM TARAKÇIOĞLU

Konu ve Konuşmacılar: 

EZGİ ŞEN DEMİRDÖĞEN

PINAR ALGEDİK

SYMPOSIA ORAL SESSION-55

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 10:45-12:15

Salon: Salon F

Oturum Başkanı:  VAHDET GÖRMEZ 

Konu ve Konuşmacılar: 

FATİH ÖZBEK

ZEYNEP SEDA ALBAYRAK

TUĞBA ESEROĞLU SÖYLEMEZ

SEFA COŞĞUN

E-POSTER OTURUMU-3

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 12:30-13:30

Salon: E-Poster Alanı

Oturum Başkanı:  SERHAT ERGÜN, ALPEREN BIKMAZER, AYNUR GÖRMEZ, RÜMEYSA YENİ ELBAY, HASAN GÖKÇAY, ÜMİT HALUK YEŞİLKAYA

SYMPOSIA ORAL SESSION-56 

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 13:30-15:00

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  ANDREW GREENSHAW

Konu ve Konuşmacılar: 

ADAM ABBA-AJI

KÖKSAL ALPTEKİN

BO CAO

VINCENT AGYAPONG

PLENARY LECTURE-14

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 13:30-15:00

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  AYTEN ERDOĞAN, VAHDET GÖRMEZ 

Konu ve Konuşmacılar: 

ANTHONY JAMES

PLENARY LECTURE-15

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 13:30-15:00

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  BURAK DOĞANGÜN

Konu ve Konuşmacılar: 

AYŞE RODOPMAN ARMAN

SPECIAL TOPIC CONFERENCE-RATIONAL USE OF MEDICATION

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 13:30-15:00

Salon: Salon D

Oturum Başkanı:  İSMAİL AK

Konu ve Konuşmacılar: 

İSMAİL BALIK

SYMPOSIA ORAL SESSION-57

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 13:30-15:00

Salon: Salon E

Oturum Başkanı:  SERVET EBRİNÇ

Konu ve Konuşmacılar: 

SERVET EBRİNÇ

ÖZGÜR MADEN

SERKAN ZİNCİR

ONAT YILMAZ

WORKSHOP-11

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 13:30-15:00

Salon: Salon F

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacılar: 

KADİR ÖZDEL

M. EMRAH KARADERE

PLENARY LECTURE-16

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 15:15-16:45

Salon: Salon A

Oturum Başkanı:  HAİYUN XU, ANDREW GREENSHAW

Konu ve Konuşmacılar: 

HAİYUN XU

PLENARY LECTURE-17

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 15:15-16:45

Salon: Salon B

Oturum Başkanı:  KÖKSAL ALPTEKİN

Konu ve Konuşmacılar: 

ELIAS ERIKSSON

SYMPOSIA ORAL SESSION-58

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 15:15-16:45

Salon: Salon C

Oturum Başkanı:  ATİLA EROL, MUSTAFA YILDIZ

Konu ve Konuşmacılar: 

ATİLA EROL

MUSTAFA YILDIZ

AHMET BÜLENT YAZICI 

ESRA YAZICI

WORKSHOP-11

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 15:15-16:45

Salon: Salon F

Oturum Başkanı: 

Konu ve Konuşmacılar: 

KADİR ÖZDEL

M. EMRAH KARADERE

Closing Remarks

 Tarih: 20/11/2021

Saat: 16:45-17:15

Salon: Salon A